Vispārīgie noteikumi

Mēs piedāvājam veikt apmaksu par mūsu produktiem, izmantojot sekojošus norēķinu veidus:
Maksājumi ar karti

Apmaksa ar bankas karti ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja banka, kura Jums ir izsniegusi doto karti, piedalās programmā drošo pirkumu veikšanai internetā (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc bankas kartes datu ievadīšanas Jūs varat tikt nosūtīti uz Jūsu bankas lapu drošības koda ievadīšanai, kas nepieciešams lai pārbaudītu Jūsu personas datus. Ja maksājums netiks apstiprināts, lūgums sazināties ar Jūsu banku, kura Jums ir izsniegusi maksājuma karti vai arī izvēlieties citu maksājuma veidu.

Iespējami 3 piegādes veidi:

Bezmaksas saņemt preci saimniecībā “Amaranti”, “Graudiņos”, Aizputes pagastā, Aizputes novadā iepriekš sazinoties lai saskaņotu laiku.
“Omniva” kurjers – 5 Eur
“Omniva” pakomāts – 3 Eur
Piegādes ar “Omniva” vidēji tiek nodotas kurjeram 5-10 darbadienu laikā, ja pie pasūtījuma apstiprināšanas nav norādīts precizētāks info par iespējamiem kavēkļiem vai konkrētiem izsūtīšanas datumiem.
Piegāde pakomātā notiek 1-2 dienu laikā pēc sūtījuma nodošanas Omniva. Pakomāti tiek apkalpoti no pirmdienas līdz sestdienai. Kurjera piegādes notiek 1-2 dienu laikā pēc sūtījuma nodošanas Omniva. Kurjera piegādes tiek veiktas tikai darbadienās.
Par piegādi citās valstīs lūdzu sazinieties ar mums, pirms pirkuma veikšanas info@amaranti.lv.

Ja Jums rodas jautājumi par piegādi, lūdzu sazinieties ar mums pa tālruni: +371 29219078 ! Būsim priecīgi Jums palīdzēt un rast izdevīgāko un ērtāko risinājumu!

Preces atgriešana

  • Preces netiek atgriestas.
  • Saņemot preci, Jūs apņematies ievērot visus norādījumus attiecībā uz saņemtās preces lietošanu, kā arī uzņematies visu atbildību par piegādāto preču audzēšanā izmantojamo tehnoloģiju un metožu pareizu pielietošanu.

Privātuma politika un klientu datu aizsardzība

Visa informācija, kas skar personu datus un nepieciešama preču iegādei, tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un tie tiks izmantoti tikai un vienīgi preču iegādei.

Pārdevējs apzinās un ievēros visus drošības pasākumus, kas saistīti ar karšu datu pārsūtīšanu un pircēja kartes dati netiks glabāti. Tiks ievēroti drošības pasākumi, lai kartes dati nenonāk trešo/nepiederošo personu rokās.

Veicot pasūtījumu jūs piekrītat personu datu apstrādei kas nepieciešami lai pasūtījums varētu tikt izpildīts.

Nepieciešamības gadījuma ja klients vēlās atsaukt savu datu apstrādi, to var izdarīt sūtot e-pastu uz info@amaranti.lv ar lūgumu dzēst savus datus no mūsu datubāzes.
Piekrišanas atsaukums neietekmē tās apstrādes likumību, kas tikusi veikta, pamatojies uz piekrišanu, pirms atsaukuma.
Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS.

Mājaslapas izmantošanas nosacījumi

Neautorizēta mājaslapas izmantošana, satura mainīšana vai kropļošana, kā arī mājaslapas

nepieejamības radīšana ir krimināls un ar likumu sodāms pārkāpums.

Šo noteikumi neievērošanas gadījumā ZS “Amaranti” ir tiesības griezties pret personu ar LR likumdošanā esošajiem likumiem, par pienākumu neievērošanu.

Maksājumu un pasūtījumu nosacījumi

Visas produktu galējās cenas mājaslapā ir norādītas Euro (€) valūtā ierēķinot PVN.

Piegādes nosacījumi

Preces piegāde tiek veikta izmantojot trešo pušu pakalpojumu sniedzējus.

Izplatītājs (ZS “Amaranti”) neuzņemas atbildību par preču piegādes laikā radītajiem bojājumiem vai piegādes termiņiem izmantojot trešo pušu piegādātājus.

Rekvizīti:

ZS Amaranti
LV42101002395
“Graudiņi” Aizputes pagasts, Aizputes Novads, LV-3456
AS SEB banka
UNLALV2x
LV59UNLA0050000703621
+371 29219078 | info@amaranti.lv